БЕОРОЛ НА MOSBUILD 2015

Со големо задоволство Ве покануваме да не посетите на еден од најголемите саеми во Русија, MosBuild 2015 Прво недела од саемот под назив "Дизајн и декор" ќе трае од 31. март – 3.април 2015 година, во Експоцентарот во Москва. БЕОРОЛ компанијата ќе излага во павиљонот 3 на штандот Ј317 За повеќе информации за саемот MosBuild 2015 посетете го официјалниот вебсајт:

www.mosbuild.com

Twitter

!! NOVO U PONUDI IZ BEOROLA !! ⏩ Glava i strune za trimere ⏪ https://t.co/1XYvJ22Ox2 Beorol Trimer Strune https://t.co/1pJaBeA9Er
About 21 hours ago
Pomoć je uvek dobrodošla :) - Beorol majstor za sve! Color Mrsic doo - Tivat https://t.co/8wJjkUEsMr CrnaG https://t.co/Fp5LQn6hcr
Понеделник, 19 Февруари 2018 13:22

Накратко за нас

Компанијата Беорол е основана 1998.година од страна на неколку малади визионери, кои биле спремни да се борат со тогаш турбулентниот пазар, на кој не постоеле јасни правила за работење. Нивната визија да направат компанија која е лидер на пазарот на Балканот, која произведува рачен алат, им давала сила секој ден да чекорат кон својата цел.

КОНТАКТ

  • Adresa:Ул.532 бр.178 Марино нас.Илинден
         1000 Скопје, Македонија
  •   Telefon: 00 389 26 159 890
  •  E-maill: beorolmakedonija@beorol.com

Барај