captcharefresh

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Од сега на повеќе локации во Европа и на две локации во Азија...

Беорол Србија
Белград Беорол Д.о.o
Кировљева 10/26
11000 Београд, Србија
Тел/Фак: +381 11/804 22 44,
+381 11 2564 300,
e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Беорол Босна и Херцеговина
БЕОРОЛ Бања лука Д.о.о
Dunavska 1c
78000 Бања Лука
Босна и Херцеговина
Тел: 0038751450292
e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Беорол Црна Гора
Беорол Црна Гора Д.о.о
Ливада Бандиќ ББ
81410 Даниловград
Црна Гора
Тел: 0038278109540
e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Беорол Македонија
Беорол Македонија Дооел
Ул.532 бр.178 Марино нас.Илинден
1000 Скопје
Македонија
00 389 26 159 890
e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Беорол Унгарија
Беорол Унгарија КФТ
Cinkotai út 32
1172 Будимпешта
Тел: 0036 1/253 0077
e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Беорол Среден Исток
Beorol Middle East Building Hardware & Tools Trading L.L.C.
Адреса: Dubai Investments Park 1,
Unit 15, Parcel ID 598-1212,
Дубаи, САЕ
Тел: 00971 56 432 0 964
Тел: 00971 04 883 6642
e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Twitter

!! NOVO U PONUDI IZ BEOROLA !! ⏩ Glava i strune za trimere ⏪ https://t.co/1XYvJ22Ox2 Beorol Trimer Strune https://t.co/1pJaBeA9Er
About 21 hours ago
Pomoć je uvek dobrodošla :) - Beorol majstor za sve! Color Mrsic doo - Tivat https://t.co/8wJjkUEsMr CrnaG https://t.co/Fp5LQn6hcr
Понеделник, 19 Февруари 2018 13:22

Накратко за нас

Компанијата Беорол е основана 1998.година од страна на неколку малади визионери, кои биле спремни да се борат со тогаш турбулентниот пазар, на кој не постоеле јасни правила за работење. Нивната визија да направат компанија која е лидер на пазарот на Балканот, која произведува рачен алат, им давала сила секој ден да чекорат кон својата цел.

КОНТАКТ

  • Adresa:Ул.532 бр.178 Марино нас.Илинден
         1000 Скопје, Македонија
  •   Telefon: 00 389 26 159 890
  •  E-maill: beorolmakedonija@beorol.com

Барај