НОВО ВО ПОНУДА - Пончо

Пончо

Идеален е за заштита од врнежи како што се снег и дожд. Материјалот од кој е направен целосно е водоотпорен, а неговите мали димензии кога е спакуван го прават идеална замена за чадори. Без разлика дали станува збор за риболов, велосипедизам, пешачење или било какви други активности на отворено претставува идеално решение зошто дава целосна слобода на движење.

ШИФРА БАРКОД МАТЕРИЈАЛ ДИМЕНЗИИ
PONZ 8606017651796 Полиестер PE 1,27x2,03m 12 mic.
PONZ 8606017651802 Полиестер PE 1,27x2,03m 12 mic.
PONZ 8606017651819 Полиестер PE 1,27x2,03m 12 mic.

Twitter

!! NOVO U PONUDI IZ BEOROLA !! ⏩ Glava i strune za trimere ⏪ https://t.co/1XYvJ22Ox2 Beorol Trimer Strune https://t.co/1pJaBeA9Er
About 21 hours ago
Pomoć je uvek dobrodošla :) - Beorol majstor za sve! Color Mrsic doo - Tivat https://t.co/8wJjkUEsMr CrnaG https://t.co/Fp5LQn6hcr
Понеделник, 19 Февруари 2018 13:22

Накратко за нас

Компанијата Беорол е основана 1998.година од страна на неколку малади визионери, кои биле спремни да се борат со тогаш турбулентниот пазар, на кој не постоеле јасни правила за работење. Нивната визија да направат компанија која е лидер на пазарот на Балканот, која произведува рачен алат, им давала сила секој ден да чекорат кон својата цел.

КОНТАКТ

  • Adresa:Ул.532 бр.178 Марино нас.Илинден
         1000 Скопје, Македонија
  •   Telefon: 00 389 26 159 890
  •  E-maill: beorolmakedonija@beorol.com

Барај