ПОКВАЛИТЕТНИ И ПОЈАКИ!

Наменети за батериски и електрични штрафцигери. Одговараат на сите алати и носачи со рачка од 6,25mm. Произведени од квалитетен челик CRV кој им дава долг век на траење. Прецизно изработениот врв овозможува одличен контакт со главата на завртката.

ПОКВАЛИТЕТНИ И ПОЈАКИ!

УМЕТОЦИ

umetci
Наменети за батериски и електрични штрафцигери. Одговараат на сите алати и носачи со рачка од 6,25mm. Произведени од квалитетен челик CRV кој им дава долг век на траење. Прецизно изработениот врв овозможува одличен контакт со главата на завртката.

МОЌЕН И ДОЛГОТРАЕН!

НОСАЧ ЗА УМЕТОК МАГНЕТЕН 60mm

dodatci

Носачот за уметоци со прифаќање 6,25mm. Изработен од квалитетен челик, должина 606,25mm со вграден магнет кој го олеснува работењето со завтки.

Twitter

!! NOVO U PONUDI IZ BEOROLA !! ⏩ Glava i strune za trimere ⏪ https://t.co/1XYvJ22Ox2 Beorol Trimer Strune https://t.co/1pJaBeA9Er
About 21 hours ago
Pomoć je uvek dobrodošla :) - Beorol majstor za sve! Color Mrsic doo - Tivat https://t.co/8wJjkUEsMr CrnaG https://t.co/Fp5LQn6hcr
Понеделник, 19 Февруари 2018 13:22

Накратко за нас

Компанијата Беорол е основана 1998.година од страна на неколку малади визионери, кои биле спремни да се борат со тогаш турбулентниот пазар, на кој не постоеле јасни правила за работење. Нивната визија да направат компанија која е лидер на пазарот на Балканот, која произведува рачен алат, им давала сила секој ден да чекорат кон својата цел.

КОНТАКТ

  • Adresa:Ул.532 бр.178 Марино нас.Илинден
         1000 Скопје, Македонија
  •   Telefon: 00 389 26 159 890
  •  E-maill: beorolmakedonija@beorol.com

Барај